כמה עולה בדיקת פוליגרף

כמה עולה בדיקת פוליגרף
4.8 (96%) 5 votes

עלות פוליגרף – מחירים, השקעה וכוננות ספיגה

עלויות מבדקי הפוליגרף משתנים מחברה לחברה ומעסק לעסק, היכולת ליצור התאמה בין צורכי הארגון לשירותי ומיקום השירותים אותה נותנת החברה ו/או המכון למבדקי פוליגרף ישפיעו על איכויות הבדיקה ורמת מהימנותה ודיוקה. העלויות מתחלקות לכמה פרמטרים ומשתנים על פיהם כמו כמות הבדיקות הנדרשות, אנשי המקצוע וטיב אנשי המקצוע אשר עורכים את הבדיקה, יכולת ההסבר והעברת הבדיקה, וכמובן, איכות המכשירים, מבחינה טכנולוגית, יכולת ביצועים ומהירות קבלת הנתונים.

מה המחיר של העברת עובד בבדיקת פוליגרף

העברת עובד בדיקת פוליגרף מחיר שאינו מתבטא רק בכסף. התחושות של חוסר האמון, החשדות והמעמד המלחיץ הם חלק מהעלויות שכדאי לקחת בחשבון. טיב ההסבר אודות ביצוע בדיקת הפוליגרף תשפיע גם על הבדיקה וגם על האווירה בארגון. זאת ועוד, הצגת המצב כמעבר תקופתי ושוטף לכלל העובדים יהפכו את הנושא למלחיץ פחות ויסייע לזיהו הגורמים העבריינים בארגון, לשמם הוזמנה בדיקת הפוליגרף. מעבר לזיהוי מקרי פשיעה וגניבה בארגון, מומלץ לערוך בדיקות פוליגרף באופן כללי לשם ההרתעה והסנקציות לפני מעשה על מנת לשדר לכלל העובדים את הרצינות בה אתם לוקחים את היושרה והאמינות במקום העבודה.

מה חשוב לבדוק לפני בדיקת עלויות הבדיקה?

לפני שבודקים כמה עולה בדיקת פוליגרף חשוב להבטיח את איכות בעלי המקצוע, מקום ביצוע הבדיקה, איכות הציוד, זמן קבלת התוצאות והשפעת המשתנים הללו על המחיר, חשובים מאוד בבדיקה הרבה לפני תחילת ביצוע סקר השוק. המחיר חשוב במיוחד, אבל קבלת הצעת מחיר שתביא לתוצאות מהימנות פחות כמוה כתשלום על בדיקת פוליגרף עשויה חלקית. מומלץ לערוך בדיקת פוליגרף דווקא במקומות ניטרליים וחיצוניים מהארגון כדי ליצור את התחושה של הרצינות ומידת החומרה והחשיבות בביצוע הבדיקה ותוצאותיה. מאידך, יש הטוענים כי עדיף להימנע מהוצאת העובדים לבדיקות פוליגרף חיצוניות כדי ליצור אווירה רגועה יותר ולחוצה פחות כדי להביא לתשובות אמינות ומדויקות יותר.

השקעה בחוקר מוסמך ומקצועי – כמה זה עולה לנו וכמה זה שווה לנו?

מעבר מחיר בדיקת פוליגרף, חשוב מאוד להסתמך על חוקר מוסמך ואובייקטיבי ולאו דווקא על איש הביטחון או הקב”ט של הארגון. השקעה באיש מקצוע מיומן תוביל לתוצאות טובות ואובייקטיביות יותר ועל ידי כך גם לתוצאות ונתונים אמינים הרבה יותר. חוקר מוסמך ידע לנתח את הנתונים על בסיס הידע המקצועי שלו והרבה פחות בשל חוות דעת אישית והיכרות מוקדמת עם מושא הבדיקה. מחיר פוליגרף עם איש מקצוע יגיע לכמה מאות שקלים לפחות, אבל מומלץ להשקיע באיש מקצוע מנוסה לקבלת תוצאות ראויות ואפקטיביות.

לפני הבדיקה – מהי האווירה הכללית בארגון/בעסק שלכם?

חשוב מאוד ליצור תחושה כללית רגועה ושגרתית בארגון, במיוחד אם אתם עומדים בפני חיפוש אחר תופעות עברייניות. חשוב מאוד לקחת מרווח זמן אופטימלי בין ביצוע העבירה לבין ביצוע הבדיקה על אף שהנושא דחוף לכל הדעות, בצעו חקירות סמויות ובדקו נתונים שונים באשר לחשודים וצרו סיטואציה של בדיקה שאינה קשורה לשום מקרה ותקרית –שימו לב שכמה שפחות אנשים בארגון יהיו מודעים למקרה להפחתת הלחץ השמועות. מעוניינים לקבל הצעת מחיר בדיקת פוליגרף? רוצים לדעת כמה עולה בדיקת פוליגרף ספציפית עבור הצרכים שלכם? מחפשים שרות מקצועי ומנוסה שיעלה בקנה אחד עם תקציבי הארגון וכזה שיתן תוצאות מדויקות עד כמה שניתן? צרו אתנו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם מידע וייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *