מכון פוליגרף מקצועי

מכון פוליגרף מקצועי
5 (100%) 1 vote

חברת מאיר פוליגרף, כוללת צוות נרחב ומקצועי של חוקרים, אנשי מקצוע ואנשי מפתח מהתחומים השונים, היכולת ליצור חוויה של שירות שמצד אחד יעניק פתרון של אמינות ומצד שני, ייתן כלים בידי המעסיק או החוקר, היא בין הפרמטרים החשובים ביותר בשירות בכלל ובשירות בדיקות ומבחני אמינות בפרט.

חברת מאיר פוליגרף, מעסיקה את טובי בעלי המקצוע בתחומי האמינות הפוליגרף המהימנות, המבדקים הממוחשבים והמבדקים הפרונטאליים ומטרתה להדריך ולהעניק כלים ליותר ויותר מנהלים בתחומים השונים לשיפור והעצמת המודעות לחשיבות האמינות והמחויבות בארגון.

החזון שלנו

החזון של חברת מאיר פוליגרף, בתור מכון פוליגרף וחברה המספקת שירותי פוליגרף, בדיקות וחקירות אמינות ומהימנות הוא ביכולת ליצור ולהביא לתוצאות האמינות והמדויקות ביותר ולהתאים לכל ארגון באופן פרטני ואישי. היכולת שלנו להיות אובייקטיביים ומקצועיים ויחד עם זאת, להכיר את הארגון, להבין כיצד הוא ואנשיו פועלים באופן מהיר ויעיל הם אלה המגבשים את החזון האמיתי בחברה אשר מגשים את עצמו מזה מספר רב של שנים

אנשי המקצוע בארגון שלנו, הינם אנשי חקירות, מפעילי פוליגרף ומנתחי תוצאות מבחני אמינות מהטובים ומהמקצועיים ביותר בתחומם עם ניסיון בתחומי ומערכי הבטחון והבדיקות הביטחוניות ברמות השונות. לאנשינו רמת סיווג גבוהה במיוחד ויכולת עבודה עם מגוון רחב של אנשים, מכוני פוליגרף וצורכי חקירה שונים בהתאם לכל מקרה לגופו.

רמת החיסיון ושמירת הסודיות

לקוחותינו לאורך השנים ולקוחותינו העתידיים זוכים לרמת הסודיות הגבוהה ביותר באשר לפרטי הנבדקים, תוצאות בדיקה מבחן אמינות ממוחשב, הזמנת הבדיקות וביצוע המעקבים אחר הנתונים. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהמידע שלכם שמור בידיים הטובות ביותר.

חיסיון מידע, אבטחת מידע ושמירה על הסודיות המירבית בעת ביצוע מבחן אמינות ממוחשב, מהווים עקרון שהוא נר לרגלנו כאנשי מקצוע וכחברה העוסקת בתחום רגיש ועדין כל כך.

התנהגות ארגונית היא תופעה נרכשת

רבים מכם יקומו ויאמרו שמוסר עבודה הוא נושא של חינוך שמביאים כבר מהבית ומשלבי החינוך והחיברות הראשוניים ביותר, אנחנו טוענים שהתנהגות ארגונית, מסירות ומחויבות למקום העבודה אינו מושפע אך ורק מהגורמים הללו אלא מהאווירה וההתנהגות המצופה בארגון עצמו. כיצד אתם משדרים את תחושת המחויבות? באיזו מידה אתם רואים את הארגון שלכם כבעל מטרות על מבחינת עקרונות כמו אמינות, יושרה וכנות מהפרטים הקטנים ביותר, החל מלקיחת עט וכלה בגילוי ושיח בדבר נושאים ומידע רגיש.

רוב גדול מהאנשים שסרחו בארגונים לא היו בעלי היסטוריה פלילית או בעלי נטייה מיוחדת לגנוב או לגזול, או אפילו כוונה תחילה לקחת משהו לא להם – האווירה בארגון היא זו שאפשרה להם לחוש כי מדובר במעשה תפל וחסר משמעות – נקודה למחשבה, שראוי ורצוי מאוד לקחת לתשומת ליבנו בעת, ניהול עסק או ארגון בעת המחשבה או ההתלבטות האם לעשות שימוש בשירות מכוני פוליגרף..
זקוקים לביצוע בדיקת פוליגרף לעובדים? מעוניינים בחוות דעת נוספת באשר לתוצאות בדיקת פוליגרף או המלצה על מכון פוליגרף? מחפשים מכון אמין, מנוסה ובעל מכשור מתקדם ומדויק?

צרו אתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם כבר בשעה הקרובה לצורך מתן וקבלת מידע ראשוני ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית- ללא כל התחייבות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *